Кіровоградський Комерційний Технікум

Середа, 06 вересня 2017 00:00

Рейтинг на стипендію 2017

 

СПИСОК СТУДЕНТІВ І КУРСУ НА СТИПЕНДІЮ

Кіровоградського комерційного технікуму

 

ПІБ  студента

ГРУПА

ПІДПИС

1.                  СИБІРЦЕВА Ольга Олександрівна

ОП-13

28,8

2.                  ТВЕРДОCТУП Катерина Олегівна       

ОП-13

26,7

3.                  ДЕМУРА Марія Сергіївна

ОП-13

26,1

4.                  ОКСЕНЮК Аліна Михайлівна

ОП-13

25,0

5.                  ТРИГУБЕНКО Вікторія Вікторівна

ОП-13

24,5

6.                  СТАДНИК Анастасія Віталіївна

ОП-13

24,4

7.                  МАРЧЕНКО Аліна Вадимівна    

ОП-13

24,2

8.                  БІЛОГОР Анна Віталіївна

ОП-13

24,0

9.                  КОВТУН Марина Дмитрівна

ОП-13

23,1

10.             ДРАГАНОВА Дарія Андріївна

ОП-13

22,5

11.             ТКАЧ  Марія Андріївна

ОП-13

20,8

12.             МАСЛОВСЬКА Вікторія Анатоліївна

ОП-13

20,1

13.             ПОПОВКІНА Анастасія Володимирівна

ОП-13

19,0

14.             ОГОРОДНИК Анастасія Леонідівна

ОП-13

18,7

 

 

 

 

 

 

1.                  НАУМЕНКО Вікторія Олегівна

ПТ-14

27,6

2.                  ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан Андрійович

ПТ-14

26,0

3.                  ЄФРЕМОВ Владислав Вікторович        

ПТ-14

25,4

4.                  МОЦАРЕНКО Ксенія Юріївна

ПТ-14

25,4

5.                  ПЕТРЕНКО Марія Павлівна

ПТ-14

25,0

6.                  ІВАЩЕНКО Богдан Сергійович  

ПТ-14

24,8

7.                  БУРИЛІНА Анна Олексіївна

ПТ-14

24,1

8.                  ДАВИДЕНКО Вікторія Юріївна  

ПТ-14

24,1

9.                  БЕРШАДСЬКА Анастасія Андріївна

ПТ-14

23,9

10.             КОСЕНКО Марія Сергіївна

ПТ-14

23,7

11.             МАТКО Людмила Сергіївна

ПТ-14

23,6

12.             МАКАРОВА Діана Іванівна         

ПТ-14

23,3

13.             МОРОЗОВА Тетяна Віталіївна    

ПТ-14

22,9

14.             РАТУШНА Ярослава Андріївна

ПТ-14

22,8

15.             КОЛІСНИК Максим Валентинович         

ПТ-14

21,9

16.             БОЙКО Денис Андрійович 

ПТ-14

21,5

17.             НАРОЖЕНКО Анна Василівна

ПТ-14

21,4

18.             БАРСЬКА Анна Сергіївна

ПТ-14

20,9

19.             НЕТРЕБЕНКО Тетяна Русланівна

ПТ-14

20,9

20.             ЮХНО Яна Олегівна

ПТ-14

20,8

21.             МАРУК Ілля Володимирович

ПТ-14

20,4

22.             ТВЕРДОСТУП Ольга Олександрівна

ПТ-14

19,4

23.             МОСКАЛЕНКО Ірина Віталіївна

ПТ-14

19,0

24.             НИКОДЕНКО  Єлизавета Олександрівна

ПТ-14

18,8

25. ПОНОМАРЕНКО  Анастасія Олександрівна

ПТ-14

18,7

26. МОСКАЛЕНКО Олексій Тарасович

ПТ-14

17,7

27. ЦИБУЛЬСЬКИЙ Денис Олександрович

ПТ-14

17,1

28. ПАВЛЕНКО Святослав Васильович

ПТ-14

16,4

 

 

 

 

 

1.     ДІДЕНКО Любов Вікторівна

ПТ-15

466,0

2.     МЕЛЬНІЧЕНКО Яна Олександрівна

ПТ-15

436,0

3.     БІГУН Ростислав Олександрович

ПТ-15

432,0

4.     УДОВИЧЕНКО Тетяна Сергіївна

ПТ-15

430,0

5.     САЛО Олександр Юрійович

ПТ-15

427,0

6.     КАМЕНСЬКА  Діна Миколаївна

ПТ-15

422,0

7.     КРИЦЯ Микола Миколайович

ПТ-15

419,0

8.     АСТАНІНА Анастасія Петрівна

ПТ-15

415,0

9.     ТКАЧЕНКО Дмитро Вікторович

ПТ-15

414,0

10. ЯРЕМЕНКО Антоніна Олександрівна

ПТ-15

409,0

11. МАРДАРЬ Світлана Леонідівна

ПТ-15

407,0

12. ЛУДАНОВА Валерія Олегівна

ПТ-15

399,0

13. КОЛЕСНІЧЕНКО Наталія Сергіївна         

ПТ-15

396,0

14. КУЗЮРА Юлія Юріївна

ПТ-15

389,0

15. БАБЕНКО Катерина Федорівна

ПТ-15

380,0

16. ШКАФЕР Інна Ігорівна

ПТ-15

373,0

17. БАРАНОВА Анастасія Миколаївна

ПТ-15

371,0

 

 

 

 

 

1.     ХУТОРНА Софія Русланівна

ХТ-10

28,1

2.     КОВТУН Анастасія Петрівна

ХТ-11

27,7

3.     ЛАЗАРЄВА Вікторія Віталіївна

ХТ-10

27,2

4.     ДЯДЮРА Катерина  Володимирівна

ХТ-10

26,2

5.     ІЩЕНКО Владислав Костянтинович

ХТ-10

25,8

6.     ТРУБІЛКО Юлія Олександрівна

ХТ-11

25,5

7.     САВОЛЯ Євгенія Ігорівна

ХТ-11

25,3

8.     ОЛІХНОВИЧ Ангеліна Олегівна     

ХТ-10

24,4

9.     РОМАНЕНКО Дар’я Олегівна

ХТ-11

24,2

10. КИСЕЛЬОВ Нікіта Олексійович

ХТ-11

24,0

11. ПІДДУБНА Олександра Олександрівна

ХТ-10

23,9

12. ЛУЖКОВ Михайло Дмитрович

ХТ-11

23,5

13. РОЗОВ Ярослав Сергійович

ХТ-11

23,3

14. МІШІН Андрій Сергійович

ХТ-11

23,0

15. СЛЮЩЕНКО Аліна Олександрівна

ХТ-11

22,8

16. МАТВІЄНКО Єгор Андрійович

ХТ-10

22,3

17. ЛАСКОВ Євген Олегович

ХТ-11

22,1

18. ЗАБРОДНІЙ Даниїл Віталійович     

ХТ-10

22,0

19. НЕВІНЧАНА Олена Сергіївна

ХТ-11

21,8

20. БАЗИК Роман Юрійович

ХТ-10

21,3

21. КУЗНЕЦОВ Вадим Олегович

ХТ-10

20,8

22. М’ЯЛКОВСЬКИЙ Владислав Олегович

ХТ-11

20,6

23. ХИЖЕВСЬКА Вікторія Вікторівна

ХТ-10

19,4

24. ФЕДЧУК Данило Сергійович

ХТ-10

19,3

25. РАТУШНА Ангеліна Миколаївна

ХТ-11

18,9

26. СОЛОМАХА Святослав Миколайович

ХТ-11

18,8

27. АЗЗА Катерина Володимирівна

ХТ-10

18,0

28. ЛЕПЕТЕНКО Владислав Андрійович

ХТ-11

17,2

29. СКРИПНИК Роман Михайлович

ХТ-10

15,7

30. ПЛЕСКУН Микола Васильович

ХТ-10

14,7

31. ДАБІЖА Дмитро Олександрович     

ХТ-10

14,6

 

 

 

 

 

1.     ДАНІЛОВА Анастасія Олександрівна

ХТ-12

453,0

2.     БОЛЮК Олег Анатолійович

ХТ-12

422,0

3.     СІРЕНКО Аліна Віталіївна

ХТ-12

416,0

4.     КУЛІШ Аліна Ігорівна

ХТ-12

410,0

5.     НЕЧАЙ Андрій Вікторович

ХТ-12

403,0

6.     ВОВК Тетяна Віталіївна 

ХТ-12

400,0

7.     ІГНАТОВА Інна Володимирівна

ХТ-12

379,0

8.     БРИВОРОШ Олександр Олександрович

ХТ-12

376,0

9.     КАЛУГЕР Оксана Анатоліївна

ХТ-12

375,2

10. БОЙКО Ангеліна Василівна

ХТ-12

375,0

11. КУЧІНСЬКИЙ Давид Вікторович

ХТ-12

373,0

12. НЕЧАЙ Сергій Вікторович

ХТ-12

372,0

 

 

 

 

1.     КАС’ЯНОВА Юлія Ігорівна

ХТ-16у

350,0

2.     КРАВЧЕНКО Людмила Анатоліївна

ХТ-16у

330,0

3.     ВОРОНА Анна Едуардівна

ХТ-16у

300,0

4.     ГУСАК Єгор Андрійович

ХТ-16у

300,0

5.     СТАХОВА Маргарита Анатоліївна

ХТ-16у

290,0

6.     ТЕЛЕВНА Альона Сергіївна

ХТ-16у

290,0

7.     ЧЕРНОВА Юлія Віталіївна

ХТ-16у

280,0

8.     ДЕМЕНТЬЄВА Олена Вікторівна

ХТ-16у

270,0

9.     ЗАХАРЕНКО Анастасія Андріївна   

ХТ-16у

270,0

10. ДІНУЛ Іван Юрійович

ХТ-16у

250,0

 

 

Читати 153 разів Останнє редагування Середа, 06 вересня 2017 13:17
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Виробництво харчової продукції - 51.8%
Товарознавство та комерційна діяльність - 29.6%
Бухгалтерський облік - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015