Кіровоградський Комерційний Технікум

Четвер, 05 жовтня 2017 00:00

Рейтинг на стипендію 2017

 

 РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ 

успішності для призначення стипендії за результатами літньої 

заліково-екзаменаційної сесії (комерційне відділення)

 

 ПРИМІТКА: ЖИРНИМ ШРИФТОМ ВИДІЛЕНІ ПРІЗВИЩА ТИХ, ХТО ОТРИМУЄ СТИПЕНДІЮ

 

п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові студентів

Група

Рейтинговий бал

1

ГОДУНКО Оксана Олександрівна

ОП-23

164,93

2

МЕЛЕНИЧ Тетяна Віталіївна

ОП-23

156,50

3

ЧЕРВІНСЬКА Катерина Сергіївна

ОП-23

153,75

4

ПУРЧЕЛ Людмила Юріївна

ОП-23

153,25

5

БРАГАР Дар’я Сергіївна

ОП-23

133,50

6

ПЕТРОВСЬКА Ірина Віталіївна

ОП-23

123,50

7

ЗВОНІЦЬКА Вероніка Русланівна

ОП-23

123,00

8

ПАНЧЕНКО Діана Ахматівна

ОП-23

118,46

9

БАШАК Анастасія Сергіївна

ОП-23

118,00

10

ЧЕПЕЛЬ Єлизавета Олегівна

ОП-23

97,00

11

МАХІНЬКО Діана Олександрівна

ОП-23

96,50

12

ТЕНІЧЕНКО Тетяна Миколаївна

ОП-23

93,89

13

МАХІНЬКО Ярослав Олександрович

ОП-23

92,00

14

БАРАНОВА Юлія Олександрівна

ОП-23

88,50

15

БЕНЧ Тетяна Володимирівна

ОП-23

88,50

 

 

 

 

1

Тарутіна Діана Володимирівна

БТ-33

169,25

2

Довгопола Анастасія Сергіївна

БТ-33

164,73

3

Фоміна Вікторія Андріївна

БТ-33

153,34

4

Сітанова Аліна Едуардівна

БТ-33

139,68

5

Остапович Діана Романівна

БТ-33

138,27

6

Кулинич Тамара Миколаївна

БТ-33

122,36

7

Черчіль Олександра Сергіївна

БТ-33

119,61

8

Янус Емілія Сергіївна

БТ-33

108,55

9

Куранова Ірина Володимирівна

БТ-33

93,27

10

Амбросімова Марина Олександрівна

БТ-33

91,64

11

Гринджола В’ячеслав Сергійович

БТ-33

90,00

12

Буга Карина Володимирівна

БТ-33

83,00

 

 

 

 

1

СЕРГІЄНКО Костянтин Арт.

ПТ-25

91,00

2

ЛОБАЧОВА Надія Олекс.

ПТ-25

84,51

3

ПАХОМСЬКИЙ Євгеній Сем.

ПТ-25

81,53

4

ДЯЧЕНКО Олена Вікторівна

ПТ-25

78,47

5

ЛАЛИМ Олена Юріївна

ПТ-25

73,56

6

МОЛОДЧЕНКО Ірина Олекс.

ПТ-25

73,31

7

КРУПКІНА Інна Андріївна

ПТ-25

72,50

8

УСОЛЬЦЕВА Дар'я Юріївна

ПТ-25

72,31

9

ТРЕГУБ Інна Анатоліївна

ПТ-25

72,25

10

 

КОЗАКЕВИЧ Діана Семен.

ПТ-25

72,00

11

ТКАЧЕВСЬКА Ольга Вячеславівна

ПТ-25

70,00

12

БОРСА Катерина Олександрівна

ПТ-25

69,88

13

ТАТАРЧУК Ярослав Юрійович

ПТ-25

65,65

14

СИНОВЕЦЬ Яна Юріївна

ПТ-25

61,53

15

ЗІНЬКОВСЬКИЙ Євген Олександрович

ПТ-25

60,35

16

ГОРІНОВ Владислав Станіславович

ПТ-25

59,35

17

ПРОРОК Андрій Сергійович

ПТ-25

59,29

18

ШНУР Андрій Сергійович

ПТ-25

55,06

19

ЧІВІЛЬЧА Ганна Володимирівна

ПТ-25

52,00

20

ШАПОВАЛ Сергій Романович

ПТ-25

52,00

21

ГАРБУЗ Артур Андрійович

ПТ-25

48,00

22

ФІЛОНЕНКО Вікторія Валеріївна

ПТ-25

46,12

 

Студент БОГУНЕНКО М.М. до рейтингу  успішності на призначення стипендії не включений, у отриманням незадовільної оцінки з  екзамену з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік»

 

 

 

 

 

1

Миргородський Богдан Сергійович

ПТ-24

158,29

2

Заіка Юлія Валентинівна

ПТ-24

155,00

3

Ломака Андрій Віталійович

ПТ-24

153,75

4

Великохатько Алла Вікторівна

ПТ-24

150,50

5

Батрак Дар'я Іванівна

ПТ-24

133,00

6

Гончаренко Олександра Дмитрівна

ПТ-24

130,50

7

Ковальова Анастасія Станіславівна

ПТ-24

129,25

8

Семеняк Катерина Олексіївна

ПТ-24

125,50

9

Ровкова Вікторія Олександрівна

ПТ-24

121,25

10

Колісник Євген Валерійович

ПТ-24

121,00

11

Оноприюк Лілія Валентинівна

ПТ-24

120,50

12

Лівер Владислав Сергійович

ПТ-24

116,50

13

Ковальова Дар'я Сергіївна

ПТ-24

108,50

14

Маковей Олександр Олександрович

ПТ-24

100,00

15

Нароженко Марина Василівна

ПТ-24

98,50

16

Царенко Євген Олександрович

ПТ-24

93,50

17

Щикот Діана Володимирівна

ПТ-24

90,00

18

Меркулова Ірина Олександрівна

ПТ-24

88,50

19

Лимич Наталія Юріївна

ПТ-24

86,00

20

Бояркін Микола Анатолійович

ПТ-24

85,00

21

Войноренко Владислав Денисович

ПТ-24

82,00

22

Волк Аліна Віталіївна

ПТ-24

79,50

23

Колесніков Юрій Олексійович

ПТ-24

79,00

24

Іщенко Маргарита Максимівна

ПТ-24

75,50

 

Студентка ДЖЕПКО А.О. до рейтингу  успішності на призначення стипендії не включена, у зв’язку з не атестацією  з предмету «Фізична культура і здоров’я»

 

1

              ГОШКО Каріна Сергіївна

ТК-34

166,25

2

             СМОЛЯНЦЕВ Андрій Русланович

ТК-34

163,00

3

             СКРИПНИЦЬКА Анаст.Євгеніївна

ТК-34

150,00

4

             ПРОКОПЕНКО Вікторія Микитівна

ТК-34

145,35

5

             ОЛЕЩЕНКО Анастасія Миколаївна

ТК-34

137,58

6

             ПАВЛЕНКО Анастасія Анатоліївна

ТК-34

134,40

7

             НОВАК Денис Миколайович

ТК-34

133,95

8

             ГОВОРУХА В'ячеслав Валерійович

ТК-34

132,78

9

             ГОЛБАН Юлія Борисівна

ТК-34

130,38

10

             БУДАК Віталіна Олегівна

ТК-34

120,50

11

             ПАСІЧНИК Владислав Олександрович

ТК-34

118,33

12

             ПОХОДІЙ Антоніна Сергіївна

ТК-34

113,70

13

             ПОЛІЩУК Олена Сергіївна

ТК-34

106,60

14

             КОВАЛЬЧУК Єлизавета Миколаївна

ТК-34

106,33

15

             САБЗАЛІЄВА Ельміра Фірузівна

ТК-34

104,33

16

             ГАСИНЕЦЬ Олександра Олександрівна

ТК-34

103,55

17

             МОСКАЛЕНКО Анна Юріївна

ТК-34

103,28

18

             МОСКАЛЕНКО Вікторія Віталіївна

ТК-34

92,45

19

             КІРІЙОНОК Денис Миколайович

ТК-34

89,75

20

             МУЛЯВКА Антон Олександрович

ТК-34

85,63

21

             МАГЕЙ Дарина Юріївна

ТК-34

83,63

22

             НАГОРНА Анастасія Віталіївна

ТК-34

81,50

23

             КАПУСТЯН Дмитро В'ячеславович

ТК-34

79,70

24

             ГАВРИЛЮК Наталія Ігорівна.

ТК-34

77,75

 

 

 

 

 

РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

успішності для призначення стипендії за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії (технологічне відділення)

1

Єфімова Анастасія Володимирівна

ХТ-21

156,25

2

СИПКО Кирило Ігорович

ХТ-20

155,25

3

ШВЕЦЬ Ганна Олегівна

ХТ-20

150,00

4

Колесніченко Карина Андріївна

ХТ-21

147,50

5

Русінська Аліна Леонідівна

ХТ-21

147,00

6

Вєтошкіна Юлія Володимирівна

ХТ-21

146,00

7

КУМПАН Анатолій Володимирович

ХТ-20

142,50

8

Корсун Каріна Олександрівна

ХТ-21

142,25

9

БУРБАН Єлизавета Володимирівна

ХТ-20

141,54

10

Мізін Аліна Андріївна

ХТ-21

141,00

11

Поляков Іван Ігорович

ХТ-21

139,36

12

ХЛІВІЦЬКА Карина Володимирівна

ХТ-20

138,39

13

Усатенко Марина Євгенівна

ХТ-21

137,50

14

ШАРАБАЙКО Марія Юріївна

ХТ-20

137,50

15

МЕТЕЛИЦЯ Тетяна Іванівна

ХТ-20

136,00

16

Черномаз Владислав Олегович

ХТ-21

133,75

17

ДЯДЮРА Катерина Валентинівна

ХТ-20

132,50

18

Полуднєв Антон Сергійович

ХТ-21

132,25

19

Довга Марина Олегівна

ХТ-21

130,50

20

Кальковець Денис Юрійович

ХТ-21

129,75

21

КОМАЩЕНКО Володимир Віталійович

ХТ-20

129,50

22

КУХТА Олексій Сергійович

ХТ-20

127,00

23

ІВАНОВ Владислав Віталійович

ХТ-20

126,00

24

Шкабара Неля Михайлівна

ХТ-21

116,50

25

Ковач Вікторія Анатоліївна

ХТ-21

116,25

26

БОНДАР Денис Віталійович

ХТ-20

110,50

27

КУДРЕНКО Артем Віталійович

ХТ-20

109,50

28

Андріянов Олексій Андрійович

ХТ-21

99,25

29

МИКОЛЕНКО Микола Анатолійович

ХТ-20

99,00

30

Гаморя Роман Віталійович

ХТ-21

98,50

31

Лобушняк Федір Олександрович

ХТ-21

90,25

32

ГРИБОК Анна Віталіївна

ХТ-20

90,00

33

ЗАХАРОВ Ілля Валерійович

ХТ-20

88,50

34

ШАПОВАЛОВА Софія Юріївна

ХТ-20

85,50

35

Серебрянський Богдан Романович

ХТ-21

79,50

 

 

 

 

1

МАРЧЕНКО Аліна Євгеніївна

ВХП-40

91,75

2

ДУБРОВСЬКИЙ Святослав Володимирович

ВХП-40

90,75

3

ГРОСУЛ Ірина Олександрівна

ВХП-40

81,82

4

КОСТЕНКО Тетяна Віталіївна

ВХП-40

77,41

5

КАСПЕРОВИЧ Валентина Русланівна

ВХП-40

77,05

6

КАПИШ Катерина Сергіївна

ВХП-40

76,8

7

ТОКАРЄВА Катерина Віталіївна

ВХП-40

76,8

8

ЯКОВЕНКО Владислав  Олексійович

ВХП-40

76,27

9

ЛІПОДАТ Юлія Ігорівна

ВХП-40

74,91

10

КОСТЮК Сергій Олександрович

ВХП-40

71,89

11

ТІМГАНОВА Марина Сергіївна

ВХП-40

71,89

12

КОВАЛЬЧУК Юлія Валеріївна

ВХП-40

70,25

13

ЧЕВПОТЕНКО Анастасія Олегівна

ВХП-40

68,00

14

ЖУРАВЕЛЬ Ігор Олександрович

ВХП-40

63,09

15

ФІЛІПОВСЬКА Анастасія Володимирівна

ВХП-40

60,18

16

БОЙКО Юлія Сергіївна

ВХП-40

56,55

17

ПОНУРЕНКО Марія Олександрівна

ВХП-40

56,18

18

ЯКОВЛЕВ Ростислав Едуард.

ВХП-40

55,52

19

ВОЛОШИНА Яна Сергіївна

ВХП-40

54,91

20

БЕЗСМОЛА Наталя Юріївна

ВХП-40

54,00

21

ПРИЦЮК Анастасія Володимирівна

ВХП-40

53,64

22

ДЗИҐА Євген Сергійович

ВХП-40

53,27

23

КАРАМЯНЦ Артур Арменович

ВХП-40

52,25

24

ПЕТРЕНКО Руслан Ігорович

ВХП-40

50,50

25

ГРИЖУК Ганна Ігорівна

ВХП-40

45,64

26

МЕЛАНІЧ Артем Олександрович

ВХП-40

44,25

27

ПОСТУЛЮК Дмитро Васильович

ВХП-40

44,00

Студент КУЛІШ В.В. до рейтингу  успішності на призначення стипендії не включений, у звязку з отриманням незадовільної оцінки в екзаменаційну сесію з н/д «Технологія виробництва кулінарної продукції»

 

1

СІЛЬВЕЙСТРОВА Катерина Володимирівна

ВХП-31

163,25

2

ГУРЧАК Віталій Леонідович

ВХП-30

141,41

3

ТІНЬКОВА Олександра Володимирівна

ВХП-30

139,64

4

МОМОТ Віталій Сергійович

ВХП-31

136,65

5

КУЧЕР Тетяна Вадимівна

ВХП-30

134,26

6

ЯЗАН Анастасія Олегівна

ВХП-31

133,02

7

ПІГОВИЧ Катерина Григорівна

ВХП-31

132,50

8

ДЕГТЯРЬОВА Дар҆я Миколаївна

ВХП-30

131,88

9

ТИЩЕНКО Яна Вячеславівна

ВХП-31

131,38

10

АРТЕМЕНКО Анастасія Сергіївна

ВХП-30

130,25

11

РУДИК Вікторія Русланівна

ВХП-30

129,51

12

КІБЛИК Іванна Вікторівна

ВХП-30

128,89

13

ШАМАНСЬКИЙ Микола Володимирович

ВХП-31

127,64

14

ЯКОВЕНКО Андрій Вікторович

ВХП-31

126,50

15

СКРИПКОВСЬКИЙ Денис Андрійович

ВХП-31

119,10

16

ЩЕРБИНА Вікторія Олегівна

ВХП-31

108,16

17

СТОРОЖУК Вероніка Павлівна

ВХП-31

107,83

18

КОТЯШ Юрій Васильович

ВХП-31

105,39

19

МАРТОВА Ірена Ігорівна

ВХП-30

98,51

20

АЛЕКСЮК Валентин Андрійович

ВХП-30

98,15

21

МЕЛЬНИЧОК Ігор Олександрович

ВХП-30

95,01

22

ЖУПАНЕНКО Олена Володимирівна

ВХП-30

93,16

23

ПОПІЛЬ Тетяна Віталіївна

ВХП-30

93,00

24

ДМИТРІЄВ Владислав Олегович

ВХП-31

92,77

25

ЗІНЧЕНКО Владислав Миколайович

ВХП-30

89,13

26

ДЯЧЕНКО Олексій Олександрович

ВХП-30

86,00

27

ЗІНЧЕНКО Станіслав Миколайович

ВХП-30

85,88

28

ЛЕЧОВ Сергій Андрійович

ВХП-31

85,01

29

СВЯТУН Анна Віталіївна

ВХП-31

81,50

30

ЯНКОВА Катерина Віталіївна

ВХП-31

79,63

 

Студентка ШКРЬОБКА Н.В. (гр.ВХП-31) до рейтингу  успішності на призначення стипендії не включена, у зв’язку з отриманням незадовільної оцінки в екзаменаційну сесію з н/д «Основи охорони праці»

 

1

КРОТІНОВА Анастасія Романівна

     ХТ-26у

81,95

2

ІВАНОВА Карина Станіславівна

     ХТ-26у

78,9

3

КРАМАРЕНКО Денис Володимирович

     ХТ-26у

76,0

4

СТРЕЛЬЧЕНКО Ольга Павлівна

     ХТ-26у

75,05

5

ГУТ КРИСТИНА Вадимівна

     ХТ-26у

74,00

6

ГРИЦЮК Діана Петрівна

     ХТ-26у

70,65

7

КОМПАНІЄЦЬ Єлизавета Юріївна

     ХТ-26у

69,7

8

КОРНЄЄВА Ганна Олексіївна

     ХТ-26у

69,05

9

ЛИСЕЙКО Вікторія Сергіївна

     ХТ-26у

66,5

10

ТОВМАЧЕНКО Олена Миколаївна

     ХТ-26у

62,0

11

ТАНАСІЄНКО Євгеній  Миколайович

     ХТ-26у

59,2

12

ЛЯШЕНКО Тамара Віталіївна

     ХТ-26у

58,9

13

ТРОФИМОВИЧ Владислав Юрійович

     ХТ-26у

52,4

14

ЧУДАКОВ Борислав Костянтинович

     ХТ-26у

52,4

15

РЕПИЧ Катерина Сергіївна

     ХТ-26у

47,6

16

ЧЕЛЬНА Єлизавета Петрівна

     ХТ-26у

46,4

17

БІЛІЧЕНКО Яна Олегівна

     ХТ-26у

45,2

18

ПЕНЗОВА Яна Борисівна

     ХТ-26у

45,2

19

САПАЛЬОВА Катерина Миколаївна

     ХТ-26у

45,2

 

 СПИСОК СТУДЕНТІВ І КУРСУ НА СТИПЕНДІЮ

Кіровоградського комерційного технікуму

 

ПІБ  студента

ГРУПА

ПІДПИС

1.                  СИБІРЦЕВА Ольга Олександрівна

ОП-13

28,8

2.                  ТВЕРДОCТУП Катерина Олегівна       

ОП-13

26,7

3.                  ДЕМУРА Марія Сергіївна

ОП-13

26,1

4.                  ОКСЕНЮК Аліна Михайлівна

ОП-13

25,0

5.                  ТРИГУБЕНКО Вікторія Вікторівна

ОП-13

24,5

6.                  СТАДНИК Анастасія Віталіївна

ОП-13

24,4

7.                  МАРЧЕНКО Аліна Вадимівна    

ОП-13

24,2

8.                  БІЛОГОР Анна Віталіївна

ОП-13

24,0

9.                  КОВТУН Марина Дмитрівна

ОП-13

23,1

10.             ДРАГАНОВА Дарія Андріївна

ОП-13

22,5

11.             ТКАЧ  Марія Андріївна

ОП-13

20,8

12.             МАСЛОВСЬКА Вікторія Анатоліївна

ОП-13

20,1

13.             ПОПОВКІНА Анастасія Володимирівна

ОП-13

19,0

14.             ОГОРОДНИК Анастасія Леонідівна

ОП-13

18,7

 

 

 

 

 

 

1.                  НАУМЕНКО Вікторія Олегівна

ПТ-14

27,6

2.                  ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан Андрійович

ПТ-14

26,0

3.                  ЄФРЕМОВ Владислав Вікторович        

ПТ-14

25,4

4.                  МОЦАРЕНКО Ксенія Юріївна

ПТ-14

25,4

5.                  ПЕТРЕНКО Марія Павлівна

ПТ-14

25,0

6.                  ІВАЩЕНКО Богдан Сергійович  

ПТ-14

24,8

7.                  БУРИЛІНА Анна Олексіївна

ПТ-14

24,1

8.                  ДАВИДЕНКО Вікторія Юріївна  

ПТ-14

24,1

9.                  БЕРШАДСЬКА Анастасія Андріївна

ПТ-14

23,9

10.             КОСЕНКО Марія Сергіївна

ПТ-14

23,7

11.             МАТКО Людмила Сергіївна

ПТ-14

23,6

12.             МАКАРОВА Діана Іванівна         

ПТ-14

23,3

13.             МОРОЗОВА Тетяна Віталіївна    

ПТ-14

22,9

14.             РАТУШНА Ярослава Андріївна

ПТ-14

22,8

15.             КОЛІСНИК Максим Валентинович         

ПТ-14

21,9

16.             БОЙКО Денис Андрійович 

ПТ-14

21,5

17.             НАРОЖЕНКО Анна Василівна

ПТ-14

21,4

18.             БАРСЬКА Анна Сергіївна

ПТ-14

20,9

19.             НЕТРЕБЕНКО Тетяна Русланівна

ПТ-14

20,9

20.             ЮХНО Яна Олегівна

ПТ-14

20,8

21.             МАРУК Ілля Володимирович

ПТ-14

20,4

22.             ТВЕРДОСТУП Ольга Олександрівна

ПТ-14

19,4

23.             МОСКАЛЕНКО Ірина Віталіївна

ПТ-14

19,0

24.             НИКОДЕНКО  Єлизавета Олександрівна

ПТ-14

18,8

25. ПОНОМАРЕНКО  Анастасія Олександрівна

ПТ-14

18,7

26. МОСКАЛЕНКО Олексій Тарасович

ПТ-14

17,7

27. ЦИБУЛЬСЬКИЙ Денис Олександрович

ПТ-14

17,1

28. ПАВЛЕНКО Святослав Васильович

ПТ-14

16,4

 

 

 

 

 

1.     ДІДЕНКО Любов Вікторівна

ПТ-15

466,0

2.     МЕЛЬНІЧЕНКО Яна Олександрівна

ПТ-15

436,0

3.     БІГУН Ростислав Олександрович

ПТ-15

432,0

4.     УДОВИЧЕНКО Тетяна Сергіївна

ПТ-15

430,0

5.     САЛО Олександр Юрійович

ПТ-15

427,0

6.     КАМЕНСЬКА  Діна Миколаївна

ПТ-15

422,0

7.     КРИЦЯ Микола Миколайович

ПТ-15

419,0

8.     АСТАНІНА Анастасія Петрівна

ПТ-15

415,0

9.     ТКАЧЕНКО Дмитро Вікторович

ПТ-15

414,0

10. ЯРЕМЕНКО Антоніна Олександрівна

ПТ-15

409,0

11. МАРДАРЬ Світлана Леонідівна

ПТ-15

407,0

12. ЛУДАНОВА Валерія Олегівна

ПТ-15

399,0

13. КОЛЕСНІЧЕНКО Наталія Сергіївна         

ПТ-15

396,0

14. КУЗЮРА Юлія Юріївна

ПТ-15

389,0

15. БАБЕНКО Катерина Федорівна

ПТ-15

380,0

16. ШКАФЕР Інна Ігорівна

ПТ-15

373,0

17. БАРАНОВА Анастасія Миколаївна

ПТ-15

371,0

 

 

 

 

 

1.     ХУТОРНА Софія Русланівна

ХТ-10

28,1

2.     КОВТУН Анастасія Петрівна

ХТ-11

27,7

3.     ЛАЗАРЄВА Вікторія Віталіївна

ХТ-10

27,2

4.     ДЯДЮРА Катерина  Володимирівна

ХТ-10

26,2

5.     ІЩЕНКО Владислав Костянтинович

ХТ-10

25,8

6.     ТРУБІЛКО Юлія Олександрівна

ХТ-11

25,5

7.     САВОЛЯ Євгенія Ігорівна

ХТ-11

25,3

8.     ОЛІХНОВИЧ Ангеліна Олегівна     

ХТ-10

24,4

9.     РОМАНЕНКО Дар’я Олегівна

ХТ-11

24,2

10. КИСЕЛЬОВ Нікіта Олексійович

ХТ-11

24,0

11. ПІДДУБНА Олександра Олександрівна

ХТ-10

23,9

12. ЛУЖКОВ Михайло Дмитрович

ХТ-11

23,5

13. РОЗОВ Ярослав Сергійович

ХТ-11

23,3

14. МІШІН Андрій Сергійович

ХТ-11

23,0

15. СЛЮЩЕНКО Аліна Олександрівна

ХТ-11

22,8

16. МАТВІЄНКО Єгор Андрійович

ХТ-10

22,3

17. ЛАСКОВ Євген Олегович

ХТ-11

22,1

18. ЗАБРОДНІЙ Даниїл Віталійович     

ХТ-10

22,0

19. НЕВІНЧАНА Олена Сергіївна

ХТ-11

21,8

20. БАЗИК Роман Юрійович

ХТ-10

21,3

21. КУЗНЕЦОВ Вадим Олегович

ХТ-10

20,8

22. М’ЯЛКОВСЬКИЙ Владислав Олегович

ХТ-11

20,6

23. ХИЖЕВСЬКА Вікторія Вікторівна

ХТ-10

19,4

24. ФЕДЧУК Данило Сергійович

ХТ-10

19,3

25. РАТУШНА Ангеліна Миколаївна

ХТ-11

18,9

26. СОЛОМАХА Святослав Миколайович

ХТ-11

18,8

27. АЗЗА Катерина Володимирівна

ХТ-10

18,0

28. ЛЕПЕТЕНКО Владислав Андрійович

ХТ-11

17,2

29. СКРИПНИК Роман Михайлович

ХТ-10

15,7

30. ПЛЕСКУН Микола Васильович

ХТ-10

14,7

31. ДАБІЖА Дмитро Олександрович     

ХТ-10

14,6

 

 

 

 

 

1.     ДАНІЛОВА Анастасія Олександрівна

ХТ-12

453,0

2.     БОЛЮК Олег Анатолійович

ХТ-12

422,0

3.     СІРЕНКО Аліна Віталіївна

ХТ-12

416,0

4.     КУЛІШ Аліна Ігорівна

ХТ-12

410,0

5.     НЕЧАЙ Андрій Вікторович

ХТ-12

403,0

6.     ВОВК Тетяна Віталіївна 

ХТ-12

400,0

7.     ІГНАТОВА Інна Володимирівна

ХТ-12

379,0

8.     БРИВОРОШ Олександр Олександрович

ХТ-12

376,0

9.     КАЛУГЕР Оксана Анатоліївна

ХТ-12

375,2

10. БОЙКО Ангеліна Василівна

ХТ-12

375,0

11. КУЧІНСЬКИЙ Давид Вікторович

ХТ-12

373,0

12. НЕЧАЙ Сергій Вікторович

ХТ-12

372,0

 

 

 

 

1.     КАС’ЯНОВА Юлія Ігорівна

ХТ-16у

350,0

2.     КРАВЧЕНКО Людмила Анатоліївна

ХТ-16у

330,0

3.     ВОРОНА Анна Едуардівна

ХТ-16у

300,0

4.     ГУСАК Єгор Андрійович

ХТ-16у

300,0

5.     СТАХОВА Маргарита Анатоліївна

ХТ-16у

290,0

6.     ТЕЛЕВНА Альона Сергіївна

ХТ-16у

290,0

7.     ЧЕРНОВА Юлія Віталіївна

ХТ-16у

280,0

8.     ДЕМЕНТЬЄВА Олена Вікторівна

ХТ-16у

270,0

9.     ЗАХАРЕНКО Анастасія Андріївна   

ХТ-16у

270,0

10. ДІНУЛ Іван Юрійович

ХТ-16у

250,0

 

 

Читати 336 разів Останнє редагування Четвер, 05 жовтня 2017 06:35
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Виробництво харчової продукції - 51.8%
Товарознавство та комерційна діяльність - 29.6%
Бухгалтерський облік - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015