Кіровоградський Комерційний Технікум

Четвер, 04 січня 2018 00:00

Рейтинг на стипендію за І семестр 2017-2018 н.р.

Рейтинг на стипендію за І семестр 2017-2018 н.р.

 

РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

успішності для призначення стипендії

за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії

I семестру 2017-2018 н.р.

комерційне відділення

 

(протокол №1 засідання стипендіальної комісії від 04.01.18)

№ з/п

Прізвище, ім′я, по батькові студентів

Рейтинговий бал

група

   1. 

ТАРУТІНА Діана Володимирівна

91,75

БТ-33

                        2. 

ДОВГОПОЛА Анастасія Сергіївна

90,75

БТ-33

                            3.     

ФОМІНА Вікторія Андріївна

85,70

БТ-33

                       4. 

СІТАНОВА Аліна Едуардівна

78,25

БТ-33

                    5.

ОСТАПОВИЧ Діана Романівна

76,80

БТ-33

                 6.

ЯНУС Емілія Сергіївна

63,60

БТ-33

              7.

КУРАНОВА Ірина Володимирівна

62,40

БТ-33

                 8. 

ЧЕРЧІЛЬ Олександра Сергіївна

62,00

БТ-33

               9.

ГРИНДЖОЛА В’ячеслав Сергійович

52,00

БТ-33

                10. 

АМБРОСІМОВА Марина Олександрівна

51,20

БТ-33

               11.

БУГА Карина Володимирівна

48,00

БТ-33

              12.

КУЛИНИЧ Тамара Миколаївна

44,00

БТ-33

 

(протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

1

ГОДУНКО Оксана Олександрівна

168,75

ОП-23

2

БЄЗАЙ Єлизавета Григорівна

157,50

ОП-23

3

МЕЛЕНИЧ Тетяна Віталіївна

148,75

ОП-23

4

ЧЕРВІНСЬКА Катерина Сергіївна

145,61

ОП-23

5

ПЕТРОВСЬКА Ірина Віталіївна

139,39

ОП-23

6

ПУРЧЕЛ Людмила Юріївна

134,43

ОП-23

7

БРАГАР Дар’я Сергіївна

122,00

ОП-23

8

ЗВОНІЦЬКА Вероніка Русланівна

120,93

ОП-23

9

ПАНЧЕНКО Діана Ахматівна

117,50

ОП-23

10

БАШАК Анастасія Сергіївна

107,36

ОП-23

11

МАХІНЬКО Діана Олександрівна

95,25

ОП-23

12

МАХІНЬКО Ярослав Олександрович

93,64

ОП-23

13

ТЕНІЧЕНКО Тетяна Миколаївна 

92,75

ОП-23

14

БАРАНОВА Юлія Олександрівна

89,64

ОП-23

 

(протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

  

1.        

НАУМЕНКО Вікторія Олегівна

73,77

ПТ-14

2.        

МОЦАРЕНКО Ксенія Юріївна

68,42

ПТ-14

3.        

ПЕТРЕНКО Марія Павлівна

66,19

ПТ-14

4.        

КОСЕНКО Марія Сергіївна

63,38

ПТ-14

5.        

БЕРШАДСЬКА Анастасія Андріївна

62,48

ПТ-14

6.        

НАРОЖЕНКО Анна Василівна

61,42

ПТ-14

7.        

ІВАЩЕНКО Богдан Сергійович

60,42

ПТ-14

8.        

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан Андрійович

59,42

ПТ-14

9.        

ЄФРЕМОВ Владислав Вікторович

58,27

ПТ-14

10.    

БУРИЛІНА Анна Олексіївна

57,12

ПТ-14

11.    

НИКОДЕНКО  Єлизавета Олександрівна

55,96

ПТ-14

12.    

ТВЕРДОСТУП Ольга Олександрівна

55,88

ПТ-14

13.    

БАРСЬКА Анна Сергіївна

54,23

ПТ-14

14.    

МАКАРОВА Діана Іванівна

53,75

ПТ-14

15.    

БОЙКО Денис Андрійович

53,65

ПТ-14

16.    

РАТУШНА Ярослава Андріївна

53,13

ПТ-14

17.    

КОЛІСНИК Максим Валентинович         

50,19

ПТ-14

18.    

НЕТРЕБЕНКО Тетяна Русланівна

50,19

ПТ-14

19.    

МОРОЗОВА Тетяна Віталіївна

49,62

ПТ-14

20.    

 ДАВИДЕНКО Вікторія Юріївна

48,19

ПТ-14

21.    

МАРУК Ілля Володимирович

47,35

ПТ-14

22.    

МОСКАЛЕНКО Олексій Тарасович

46,00

ПТ-14

23.    

ПОНОМАРЕНКО  Анастасія Олександрівна

44,42

ПТ-14

24.    

МОСКАЛЕНКО Ірина Віталіївна

42,69

ПТ-14

25.    

ЮХНО Яна Олегівна

42,42

ПТ-14

26.    

ПАВЛЕНКО Святослав Васильович

38,12

ПТ-14

27.    

КЛИМЕЦЬ Сергій Олександрович

35,81

ПТ-14

28.    

ЦИБУЛЬСЬКИЙ Денис Олександрович

35,50

ПТ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  (протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

   1          

ВЕЛИКОХАТЬКО Алла Вікторівна

154,29

ПТ-24

   2          

ЗАІКА Юлія Валентинівна

154,18

ПТ-24

   3          

КОВАЛЬОВА Анастасія Станіславівна

146,14

ПТ-24

   4          

БАТРАК Дар'я Іванівна

145,79

ПТ-24

   5          

ГОНЧАРЕНКО Олександра Дмитрівна

145,29

ПТ-24

   6          

ЛОМАКА Андрій Віталійович

144,07

ПТ-24

   7          

МИРГОРОДСЬКИЙ Богдан Сергійович

143,00

ПТ-24

   8          

СЕМЕНЯК Катерина Олексіївна

135,86

ПТ-24

   9          

ЛІВЕР Владислав Сергійович

129,64

ПТ-24

10        

РОВКОВА Вікторія Олександрівна

129,04

ПТ-24

11        

КОЛІСНИК Євген Валерійович

124,11

ПТ-24

12        

КОВАЛЬОВА Дар'я Сергіївна

117,29

ПТ-24

13        

ОНОПРИЮК Лілія Валентинівна

111,36

ПТ-24

14        

ЦАРЕНКО Євген Олександрович

111,21

ПТ-24

15        

НАРОЖЕНКО Марина Василівна

105,93

ПТ-24

16        

МАКОВЕЙ Олександр Олександрович

105,07

ПТ-24

17        

БОЯРКІН Микола Анатолійович

91,50

ПТ-24

18        

ЩИКОТ Діана Володимирівна

88,43

ПТ-24

19        

ЛИМИЧ  Наталія Юріївна

84,29

ПТ-24

20        

ВОЛК Аліна Віталіївна

83,21

ПТ-24

21        

ВОЙНОРЕНКО Владислав Денисович

82,14

ПТ-24

22        

ІЩЕНКО Маргарита Максимівна

82,00

ПТ-24

23        

КОЛЕСНІКОВ Юрій Олексійович

75,25

ПТ-24

(протокол №1 засідання стипендіальної комісії від 04.01.18)

1.       

ЛОБАЧОВА Надія Олександрівна

92,75

ПТ-25

2.       

СЕРГІЄНКО Костянтин Артемович

91,00

ПТ-25

3.       

ПАХОМСЬКИЙ Євгеній Семенович

90,50

ПТ-25

4.       

ДЯЧЕНКО Олена Вікторівна

90,00

ПТ-25

5.       

ЛАЛИМ Олена Юріївна

79,05

ПТ-25

6.       

МОЛОДЧЕНКО Ірина Олександрівна

77,41

ПТ-25

7.       

ТКАЧЕВСЬКА Ольга Вячеславівна

73,64

ПТ-25

8.       

УСОЛЬЦЕВА Дар’я Юріївна

72,50

ПТ-25

9.       

ТРЕГУБ Інна Анатоліївна

72,50

ПТ-25

10.   

КРУПКІНА Інна Андріївна

72,50

ПТ-25

11.   

БОРСА Катерина Олександрівна

72,00

ПТ-25

12.   

КОЗАКЕВИЧ Діана Семенівна

71,89

ПТ-25

13.   

СИНОВЕЦЬ Яна Юріївна

67,09

ПТ-25

14.   

ТАТАРЧУК Ярослав Юрійович

62,68

ПТ-25

15.   

ГОРІНОВ Владислав Станіславович

60,80

ПТ-25

16.   

ПРОРОК Андрій Сергійович

60,55

ПТ-25

17.   

БОГУНЕНКО Микола Миколайович

57,52

ПТ-25

18.   

ШНУР Андрій Сергійович

    57,27

ПТ-25

19.   

ЗІНЬКОВСЬКИЙ Євген Олександрович

57,27

ПТ-25

20.   

ЧІВІЛЬЧА Ганна Володимирівна

55,64

ПТ-25

21.   

ШАПОВАЛ Сергій Романович

54,00

ПТ-25

22.   

ФІЛОНЕНКО Вікторія Валеріївна

54,00

ПТ-25

23.   

ГАРБУЗ Артур Андрійович

52,00

ПТ-25 

(протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

1.       

АСТАНІНА Анастасія Петрівна

88,48

ПТ-15

2.       

ДІДЕНКО Любов Вікторівна

78,92

ПТ-15

3.       

КАМЕНСЬКА Діна Миколаївна

78,92

ПТ-15

4.       

КРИЦЯ Микола Миколайович

77,17

ПТ-15

5.       

САЛО Олександр Юрійович

77,02

ПТ-15

6.       

УДОВИЧЕНКО Тетяна Сергіївна

73,38

ПТ-15

7.       

МЕЛЬНІЧЕНКО Яна Олександрівна

72,25

ПТ-15

8.       

МАРДАРЬ Світлана Леонідівна

72,00

ПТ-15

9.       

ТКАЧЕНКО Дмитро Вікторович

70,87

ПТ-15

10.   

ЛУДАНОВА Валерія Олегівна

65,08

ПТ-15

11.   

БАРАНОВА Анастасія Миколаївна

57,54

ПТ-15

12.   

ШКАФЕР Інна Ігорівна

56,15

ПТ-15

13.   

КУЗЮРА Юлія Юріївна

55,38

ПТ-15

14.   

КОЛЕСНІЧЕНКО Наталія Сергіївна

54,00

ПТ-15

15.   

БАБЕНКО Катерина Федорівна

52,77

ПТ-15

16.   

БІГУН Ростислав Олександрівна

52,00

ПТ-15

(протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

1.                  

ОКСЕНЮК Аліна Михайлівна

62,05

ОП-13

2.                  

ТРИГУБЕНКО Вікторія Вікторівна

61,50

ОП-13

3.                  

Демура Марія Сергіївна

59,38

ОП-13

4.                  

Сибірцева Ольга Олександрівна

59,38

ОП-13

5.                  

Драганова Дарія Андріївна

58,88

ОП-13

6.                  

Марченко Аліна Вадимівна

56,63

ОП-13

7.                  

Ковтун Марина Дмитрівна

54,38

ОП-13

8.                  

Масловська Вікторія Анатоліївна

53,25

ОП-13

9.                  

Твердоступ Катерина Олегівна

52,75

ОП-13

10.             

Білогор Анна Віталіївна

48,88

ОП-13

11.             

Стадник Анастасія Віталіївна

44,38

ОП-13

12.             

Ткач Марія Андріївна

43,13

ОП-13

13.             

Огородник Анастасія Леонідівна

41,25

ОП-13

14.             

Поповкіна Анастасія Володимирівна

37,88

ОП-13

  (протокол №1 засідання стипендіальної комісії від 04.01.18) 

1.       

ГОШКО Каріна Сергіївна

92,75

ТК-34

2.       

СМОЛЯНЦЕВ Андрій Русланович

90,00

ТК-34

3.       

ПРОКОПЕНКО Вікторія Микитівна

83,45

ТК-34

4.       

ГОВОРУХА Вячеслав Валерійович

75,64

ТК-34

5.       

ПАВЛЕНКО Анастасія Анатоліївна

75,27

ТК-34

6.       

ОЛЕЩЕНКО Анастасія Миколаївна

74,91

ТК-34

7.       

НОВАК Денис Миколайович

74,14

ТК-34

8.       

ГОЛБАН Юлія Борисівна

73,64

ТК-34

9.       

СКРИПНИЦЬКА Анастасія Євгеніївна

73,64

ТК-34

10.   

БУДАК Віталіна Олегівна

72,50

ТК-34

11.   

ПОЛІЩУК Олена Сергіївна

72,00

ТК-34

12.   

ПОХОДІЙ Антоніна Сергіївна

72,00

ТК-34

13.   

ПАСІЧНИК Владислав Олександрович

63,82

ТК-34

14.   

КОВАЛЬЧУК Єлизавета Миколаївна

62,55

ТК-34

15.   

САБЗАЛІЄВА Ельміра Фірузівна

62,18

ТК-34

16.   

МОСКАЛЕНКО Вікторія Віталіївна

57,27

ТК-34

17.   

ГАСИНЕЦЬ Олександра Олександрівна

54,91

ТК-34

18.   

МОСКАЛЕНКО Анна Юріївна

53,64

ТК-34

19.   

МУЛЯВКА Антон Олександрович

52,00

ТК-34

20.   

МАГЕЙ Дарина Юріївна

51,89

ТК-34

21.   

КІРІЙОНОК Денис Миколайович

50,00

ТК-34

22.   

ГАВРИЛЮК Наталія Ігорівна

44,00

ТК-34

23.   

НАГОРНА Анастасія Віталіївна

44,00

ТК-34

 

РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

успішності для призначення стипендії I курсу груп ХТ-12, ХТ-16у

за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії

I семестру 2017-2018 н.р.

 

технологічне відділення

 

(протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

1

ДАНІЛОВА Анастасія Олександрівна

94,25

ХТ-12

2

БОЛЮК Олег Анатолійович

81,43

ХТ-12

3

БОЙКО Ангеліна Василівна

75,39

ХТ-12

4

КУЛІШ Аліна Ігорівна

74,14

ХТ-12

5

СІРЕНКО Аліна Віталіївна

73,64

ХТ-12

6

ІГНАТОВА Інна Володимирівна

71,11

ХТ-12

7

НЕЧАЙ Андрій Вікторович

69,23

ХТ-12

8

ВОВК Тетяна Віталіївна

59,41

ХТ-12

9

КУЧІНСЬКИЙ Давид Вікторович

57,27

ХТ-12

10

НЕЧАЙ Сергій Вікторович

55,89

ХТ-12

11

БРИВОРОШ Олександр Олександрович

54,00

ХТ-12

12

КАЛУГЕР Оксана Анатоліївна

50,00

ХТ-12

  

1.      

Чернова Юлія Віталіївна

77,79

ХТ-16у

2.      

Стахова Маргарита Анатоліївна

77,02

ХТ-16у

3.      

Телевна Альона Сергіївна

77,02

ХТ-16у

4.      

Захаренко Анастасія Андріївна

74,77

ХТ-16у

5.      

Ворона Анна Едуардівна

72,00

ХТ-16у

6.      

Дементьєва Олена Вікторівна

68,1

ХТ-16у

7.      

Гусак Єгор Андрійович

60,29

ХТ-16у

8.      

Кравченко Людмила Анатоліївна

55,38

ХТ-16у

9.      

Кас’янова Юлія Ігорівна

54,00

ХТ-16у

10.  

Дінул Іван Юрійович

54,00

ХТ-16у

 

РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

успішності для призначення стипендії I курсу груп ХТ-10,11

за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії

I семестру 2017-2018 н.р.

технологічне відділення

 

 (протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

 

№ з/п

Прізвище, ім’я  по батькові

Рейтинговий бал

       група

1.      

ЛАЗАРЄВА Вікторія Віталіївна

73,73

ХТ-10

2.      

САВОЛЯ  Євгенія Ігорівна

65,19

ХТ-11

3.      

РОЗОВ Ярослав Сергійович

64,13

ХТ-11

4.      

ХУТОРНА Софія Русланівна

63,88

ХТ-10

5.      

СЛЮЩЕНКО Аліна Олександрівна

63,38

ХТ-11

6.      

КОВТУН Анастасія Петрівна

63,13

ХТ-11

7.      

ІЩЕНКО Владислав Костянтинович

60,50

ХТ-10

8.      

ЗАБРОДНІЙ Даниїл Віталійович

58,85

ХТ-10

9.      

ТРУБІЛКО Юлія Олександрівна

58,13

ХТ-11

10.  

ДЯДЮРА Катерина  Володимирівна

57,75

ХТ-10

11.  

РОМАНЕНКО Дар'я Олегівна

57,46

ХТ-11

12.  

ФЕДЧУК Данило Сергійович

57,12

ХТ-10

13.  

КИСЄЛЬОВ Нікіта Олексійович

56,54

ХТ-11

14.  

МІШІН  Андрій Сергійович

54,88

ХТ-11

15.  

ПІДДУБНА Олександра Олександрівна

54,38

ХТ-10

16.  

ЛАСКОВ Євген Олегович

52,75

ХТ-11

17.  

АЗЗА Катерина Володимирівна

52,50

ХТ-10

18.  

МАТВІЄНКО Єгор Андрійович

52,50

ХТ-10

19.  

ЛЕПЕТЕНКО  Владислав Андрійович

52,17

ХТ-11

20.  

РАТУШНА Ангеліна ґмиколаївна

50,19

ХТ-11

21.  

ХИЖЕВСЬКА Вікторія Вікторівна

48,46

ХТ-10

22.  

СОЛОМАХА  Святослав миколайович

48,13

ХТ-11

23.  

ЛУЖКОВ Михайло Дмитрович

47,88

ХТ-11

24.  

ОЛІХНОВИЧ Ангеліна Олегівна

47,38

ХТ-10

25.  

М'ЯЛКОВСЬКИЙ Владислав Олегович

46,40

ХТ-11

26.  

БАЗИК Роман Юрійович

46,15

ХТ-10

27.  

КУЗНЕЦОВ Вадим Олегович

45,00

ХТ-10

28.  

НЕВІНЧАНА  Олена Сергіївна

45,00

ХТ-11

29.  

ПЛЕСКУН Микола Васильович

40,38

ХТ-10

30.  

СКРИПНИК Роман Михайлович

40,38

ХТ-10

31.  

ДАБІЖА Дмитро Олександрович

38,08

ХТ-10

 

РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

успішності для призначення стипендії II курсу груп ХТ-20,21

за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії

I семестру 2017-2018 н.р.

технологічне відділення

 

(протокол №22 засідання стипендіальної комісії від 29.12.17)

 

№ з/п

Прізвище, ім’я  по батькові

Рейтинговий бал

          група

1.      

Швець Ганна Олегівна

166,25

ХТ-20

2.      

Сипко Кирило Ігорович

163,25

ХТ-20

3.      

Русінська Аліна Леонідівна

162,68

ХТ-21

4.      

Вєтошкіна Юлія Володимирівна

162,29

ХТ-21

5.      

Єфімова Анастасія Володимирівна

155,64

ХТ-21

6.      

Кумпан Анатолій Володимирович

150,18

ХТ-20

7.      

Колесніченко Карина Андріївна

146,75

ХТ-21

8.      

Мізін Аліна Андріівна

146,43

ХТ-21

9.      

Корсун Каріна Олександрівна

141,54

ХТ-21

10.  

Хлівіцька Карина Володимирівна

139,61

ХТ-20

11.  

Метелиця Тетяна Іванівна

138,89

ХТ-20

12.  

Поляков Іван Ігорович

136,50

ХТ-21

13.  

Усатенко Марина Євгенівна

135,18

ХТ-21

14.  

Кухта Олексій  Сергійович

134,61

ХТ-20

15.  

Кальковець Денис Юрійович

128,93

ХТ-21

16.  

Довга Марина Олегівна

128,68

ХТ-21

17.  

Шарабайко Марія Юріївна

128,21

ХТ-20

18.  

Іванов Владислав Віталійович

127,61

ХТ-20

19.  

Комащенко Володимир Віталійович

126,64

ХТ-20

20.  

Черномаз Владислав Олегович

124,29

ХТ-21

21.  

Ковач Вікторія Антатоліївна

123,11

ХТ-21

22.  

Дядюра Катерина Валентинівна

118,75

ХТ-20

23.  

Андріянов Олексій Андрійович

115,71

ХТ-21

24.  

Полуднєв Антон Сергійович

114,50

ХТ-21

25.  

Гаморя Роман Віталійович

110,14

ХТ-21

26.  

Кудренко Артем Віталійович

99,39

ХТ-20

27.  

Грибок Анна Віталіївна

99,21

ХТ-20

28.  

Лобушняк Федір Олександрович

98,07

ХТ-21

29.  

Шкабара Неля Михайлівна

93,00

ХТ-21

30.  

Миколенко Микола Анатолійович

86,00

ХТ-20

31.  

Бондар Денис Віталійович

85,50

ХТ-20

32.  

Шаповалова Софія Юріївна

83,64

ХТ-20

33.  

Серебрянський Богдан Романович

81,50

ХТ-21

34.  

Захаров Ілля Валерійович

78,29

ХТ-20

 

РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

успішності для призначення стипендії III курсу груп ВХП-30,31

за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії

I семестру 2017-2018 н.р.

технологічне відділення 

 

(протокол №1 засідання стипендіальної комісії від 04.01.18)

№ з/п

Прізвище, ім’я  по батькові

Рейтинговий бал

група

1.      

СІЛЬВЕЙСТРОВА Катерина Володимирівна

92,50

ВХП-31

2.      

ПІГОВИЧ Катерина Григорівна

90,75

ВХП-31

3.      

ГУРЧАК Віталій Леонідович

79,17

ВХП-30

4.      

СКРИПКОВСЬКИЙ Денис Андрійович

78,29

ВХП-31

5.      

КУЧЕР Тетяна Вадимівна

77,15

ВХП-30

6.      

ЯЗАН Анастасія Олегівна

76,54

ВХП-31

7.      

РУДИК Вікторія Русланівна

75,02

ВХП-30

8.      

ДЕГТЯРЬОВА Дар’я Миколаївна

74,50

ВХП-30

9.      

АРТЕМЕНКО Анастасія Сергіївна

73,38

ВХП-30

10.  

МОМОТ Віталій Сергійович

73,38

ВХП-31

11.  

ЯКОВЕНКО Андрій Вікторович

72,25

ВХП-31

12.  

КІБЛИК Іванна Вікторівна

72,00

ВХП-30

13.  

ТИЩЕНКО Яна Вячеславівна

72,00

ВХП-31

14.  

СТОРОЖУК Вероніка Павлівна

69,38

ВХП-31

15.  

ШАМАНСЬКИЙ Микола Володимирович

69,38

ВХП-31

16.  

ПОПІЛЬ Тетяна Віталіївна

62,31

ВХП-30

17.  

ЖУПАНЕНКО Олена Володимирівна

59,69

ВХП-30

18.  

ТІНЬКОВА Олександра Володимирівна

58,15

ВХП-30

19.  

АЛЕКСЮК Валентин Андрійович

55,63

ВХП-30

20.  

МЕЛЬНИЧОК Ігор Олександрович

55,63

ВХП-30

21.  

КОТЯШ Юрій Васильович

55,63

ВХП-31

22.  

ЗІНЧЕНКО Владислав Миколайович

52,00

ВХП-30

23.  

ДМИТРІЄВ Владислав Олегович

51,38

ВХП-31

24.  

ЛЕЧОВ Сергій Андрійович

51,38

ВХП-31

25.  

МАРТОВА Ірина Ігорівна

50,00

ВХП-30

26.  

СВЯТУН Анна Віталіївна

45,38

ВХП-31

27.  

ШКРЬОБКА Наталія Вікторівна

44,00

ВХП-31

28.  

ЩЕРБИНА Вікторія Олегівна

44,00

ВХП-31

29.  

ЯНКОВА Катерина Віталіївна

44,00

ВХП-31

 

 

  Студент Зінченко Станіслав до рейтингу успішності на призначення стипендії не включений у зв’язку з отриманням незадовільної оцінки з екзамену  з  н.д.  «Організація обслуговування в ЗРГ».

 

Читати 289 разів Останнє редагування Четвер, 04 січня 2018 14:12
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Виробництво харчової продукції - 51.8%
Товарознавство та комерційна діяльність - 29.6%
Бухгалтерський облік - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015